cb - radio montaż - serwis kraków - strojenie anten - montaż i serwis cb-radio

Oferujemy usługi z zakresu montażu czujników cofania w samochodach osobowych oraz dostawczych wszystkich marek oraz modeli.

Szerokie grono naszych klientów stanowia posiadacze samochodów uzywanych ktore fabrycznie nie zostały wuposażone w czujniki cofania.

Ta grupa odbiorców posiada możliwoś wyboru odpowiedniego zestawu czujników parkowania sposród szerokiej gamy modeli i producentów.

Zestawy różnią sie stopniem zaawansowania konstrukcji, sposobem sygnalizacji zbliżania sie do przeszkody jak również ceną.

Wyróżniamy trzy podstawowe typy:

- montaż czujników cofania z sygnalizacją dzwiekową

 

- montaż czyjników parkowania z sygnalizacja dzwiękowa oraz wyświetlaczem odległości.

 czujniki cofania

- montaż czujników parkowania z sygnalizacją dzwiękową, wizualna i pomiarem odległości i kierunku.

czujnik cofania

Kolejnym bardzo często spotykanym rozwiązaniem wsrod naszych Klientów jest instalacja dodatkowych czujników parkowania w nowych pojazdach.

Podczas zakupu nowego samochodu Klient decyduje sie na fabryczne wyposażenie pojazdu w zestaw oferowany przez producenta. Przeważnie jest to tylny zestaw czujników parkowania.

Zakup dodatkowej przedniej kontroli parkowania wiąże sie z wydatkiem kilkukrotnie przekraczajacym koszty zakupu i montażu czujników w naszej firmie.

Czujniki parkowania montaż

Taki montaż czujników parkowania w naszej firmie jest:

- tańszy od fabrycznego 

- równie skuteczny

- estetyczny

- nie powoduje utraty gwarancji.

Serdecznie zapraszamy do skożystania z naszych usług montażu czujników parkowania i cofania w pojazdach osobowych jak i dostawczych.